Technologie prefabrikovaných stavebních dílců

• Termofasádní vnější omítka
• Expandovaný polystyren
• OSB 4
• Vnitřní tepelná izolace s dřevěnými nosnými hranoly
• OSB 4
• Instalační předstěna (laťování + sádrokarton)
• Vnítřní výmalba

(skladba popisována zleva)


Celý dům z prefabrikovaných stavebních dílců je dokonale izolován, stavba je kompaktní bez tepelných mostů a je velmi pevná. Unikátní vlastností technologie je výborná odolnost proti zemětřesení, větrným bouřím a povodním, což bylo prokázáno na mnoha stavbách po celém světě včetně České republiky. Prefabrikované stavební dílce se tedy rovná rychlá, vysoce úsporná a velmi bezpečná stavba.

• rychlá výstavba - nižší náklady na dočasné bydlení

• přesná výstavba - žádné opravy a vícepráce

• vynikající tepelně izolační vlastnosti - více jak 80 % tloušťky panelu tvoří tepelná izolace, která zajistí nízké náklady na topení

• velká pevnost a odolnost staveb - stavby jsou odolné vůči tornádům a zemětřesení

• lehká konstrukce - metr čtvereční stěny váží 25 kg

• snadná montáž s vyloučením mokrých procesů, tedy málo prostoru pro chyby a technologickou nekázeň

Podlahové vytápění Heatflow

Heatflow – zcela nová úroveň vytápění

Technologie Heatflow efektivně natápí akumulační vrstvu, která vede teplo dál na svůj povrch bez ztrátových teplotních rozdílů.

Celoplošně prohřátá podlaha pak efektivně sálá do prostoru a rovnoměrně prohřeje celou konstrukci budovy, které nejefektivněji a nejkomfortněji ohřívá vzduch a tím vytváří stálou tepelnou pohodu.

Elektrické vytápění s nejvyšší výslednou účinností Fólie Heatflow je složena z karbonové tkaniny, která se při minimální spotřebě energie okamžitě zahřívá.

Celoplošná technologie udržuje stálou ideální teplotu podlahy, stěn, i veškerých ostatních povrchů v interiéru.  Vzduch je ohříván rovnoměrně, nestřídají se intervaly přetápění, nedochází k nadměrné cirkulaci vzduchu a víření prachu, v prostoru je zdravé a příjemné vnitřní klima.

Ačkoliv je účinnost podobná, jako účinnost jiných el. topidel, výsledná efektivita systému Heatflow je násobně vyšší.

Chytrá domácnost
Systém Heathflow lze napojit na regulaci vytápění pomocí systému LOXONE.

Předokenní venkovní žaluzie

Předokenní venkovní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel zajišťuje vynikající zastínění a poskytuje vysoký termoregulační efekt. Tuto technologii využívá nejvyspělejší generace venkovních žaluzií a je vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov.

Lamely venkovních horizontálních žaluzií vytvářejí v zavřeném stavu celistvou, dokonale stínící plochu, a po celé délce lamely je vlisovaná guma, zvyšující termoregulační působení venkovní žaluzie. Tím žaluzie efektivně podporuje termoizolační vlastnosti domu a spoří energie.

Předokenní venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru.

Venkovní žaluzie účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat.

Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu. Skrz hliníkové lišty venkovních žaluzií se hned tak nikdo nedostane. Vedle stínící a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie vzhled vašeho domu.

Zakládání stavby na zákládové desce

Betonová základová deska dlouhodobě patří mezi nejrozšířenější způsoby zakládaní stavby v České republice. Navzdory delšímu procesu realizace, která může být i několik měsíců, má základová deska své výhody.

Výhody
• Známá technologie (snažší financování bankou)
• Rovnoměrná pevnost a tuhost

Nevýhody
• Technologická pauza
• U svažitého terénu vysoké pořizovací náklady
• Nemožnost výstavby za každého počasí

Zakládání stavby na zemních vrutech

Zemní vruty představují moderní způsob zakládání dřevostaveb. Bez výkopových prací zvládneme rychle a téměř za každého počasí i velmi velké domy. Při použití zemních vrutů nedochází k poškození pozemku těžkou technikou. Základy rodinného domu jsou hotové během jednoho dne. Zemní vruty je možné instalovat během celého roku a po montáži je možné je okamžitě zatížit, tedy pokračovat s výstavbou domu.

Výhody
• Rychlost realizace 1 den
• Řešení bez výkopu a betonování
• Šetrné pro pozemek i životní prostředí
• Stabilní řešení vyrovnávající každý terén

Nevýhody
• Novější technologie - některé banky vruty nefinancují

Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes

Individuální řešení domů

Prefab Homes
Úprava dispozice typových domů
U typových domů, můžete takřka libovolně upravit dispozici domu. Mnoho klientských změn je ZDARMA jako například přesouvání oken, dveří, příček či zrcadlení domu. Do typových domů můžete přidat prvky nebo odebrat ze standardu. Potřebujete například rozdělit velký prostor na dva menší nebo dva pokoje spojit v jeden a vytvořit šatnu, vše je umožněno. Změny se nemusí týkat pouze vnitřních prvků, ale také celkové velikosti půdorysných rozměrů. Dům můžete zvětšit či zmenšit oproti typovému provedení a dokonce měnit i tvar střechy. Typové studie vždy upravujeme podle konkrétních potřeb každého klienta s ohledem na umístění domu na pozemku. Díky takovým změnám si skutečně vytváříte individuální řešení šité na míru každého z nás
Prefab Homes
Vlastní návrh domu
Máte vlastní představu či návrh, zaujal vás v katalogu nebo na internetu nějaký dům? Zašlete nám jej a naše projekční kancelář po vzájemné konzultaci potřeb a požadavků vám zpracuje studii domu s přesnou cenou včetně všech doplňků, které požadujete. V současné době naleznete řadu různých dispozic , které mohou zdánlivě působit zajímavě, avšak při zpracování projektu zjistíte, že např. velikost zádveří je nedostačující, v pokoji nemáte kde umístit šatní skříně, mnohdy chybí úložné prostory nebo si nedokážete poradit jak vhodně umístit sedací soupravu s obývací stěnou. Rádi vám zpracujeme vaši studii domu vycházející z našeho konstrukčního řešení a doplníme užitečné prvky, které oceníte.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes