Také chcete v létě bydlet v novém domě? Nyní je ideální doba pro plánování výstavby

Prefab Homes
22.10.2019

Sníte o novém bydlení v rodinném domě a chcete svůj sen uskutečnit co nejdříve? S námi můžete bydlet už v létě 2020.

Využijte podzim pro plánování nového bydlení v rodinném domě „papírově“ - od výběru pozemku po ujasnění si představ a požadavků na dům.

Na základě vašich přání a finančních možností pro vás vytvoříme studii domu a následně projektovou dokumentaci pro stavební povolení (ohlášení stavby). Projektovou dokumentaci horní stavby vám zvládáme dodat do měsíce.

Zimní období, kdy nejsou vhodné podmínky pro výstavbu základů, tak můžete využít pro vyjádření dotčených úřadů a získání stavebního povolení (souhlasu s ohlášením stavby). Zde je třeba počítat s dobou cca 3 měsíce, v případě některých úřadů i déle.

Žádost o stavební povolení (souhlas s ohlášením stavby) přitom doporučujeme podat nejpozději do konce března 2020. Od 1. 4. 2020 totiž česká legislativa přijde s úpravami na energetickou náročnost budov (více jsme psali zde) a zpřísní se požadavky pro schválení. Zde bude záležet na každém stavebním úřadě, jak bude po 1. 4. 2020 akceptovat podanou žádost o stavební povolení (ohlášení stavby) dle starých podmínek.

Přelom března a dubna už nastává období, kdy lze zahájit práce na základové desce a tím spustit výstavbu domu.

Další cca 2 měsíce stačí k tomu, aby na pozemku vyrostl dům hotový k nastěhování. Letní období tak můžete trávit na zahradě či terase svého nového domu.

Pojďte do toho! Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.
Všechny novinky
Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes

Individuální řešení domů

Prefab Homes
Úprava dispozice typových domů
U typových domů, můžete takřka libovolně upravit dispozici domu. Mnoho klientských změn je ZDARMA jako například přesouvání oken, dveří, příček či zrcadlení domu. Do typových domů můžete přidat prvky nebo odebrat ze standardu. Potřebujete například rozdělit velký prostor na dva menší nebo dva pokoje spojit v jeden a vytvořit šatnu, vše je umožněno. Změny se nemusí týkat pouze vnitřních prvků, ale také celkové velikosti půdorysných rozměrů. Dům můžete zvětšit či zmenšit oproti typovému provedení a dokonce měnit i tvar střechy. Typové studie vždy upravujeme podle konkrétních potřeb každého klienta s ohledem na umístění domu na pozemku. Díky takovým změnám si skutečně vytváříte individuální řešení šité na míru každého z nás
Prefab Homes
Vlastní návrh domu
Máte vlastní představu či návrh, zaujal vás v katalogu nebo na internetu nějaký dům? Zašlete nám jej a naše projekční kancelář po vzájemné konzultaci potřeb a požadavků vám zpracuje studii domu s přesnou cenou včetně všech doplňků, které požadujete. V současné době naleznete řadu různých dispozic , které mohou zdánlivě působit zajímavě, avšak při zpracování projektu zjistíte, že např. velikost zádveří je nedostačující, v pokoji nemáte kde umístit šatní skříně, mnohdy chybí úložné prostory nebo si nedokážete poradit jak vhodně umístit sedací soupravu s obývací stěnou. Rádi vám zpracujeme vaši studii domu vycházející z našeho konstrukčního řešení a doplníme užitečné prvky, které oceníte.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes