Skvělý dům pro bydlení? Prestige 99

Všechny novinky
Prefab Homes

PRESTIGE 99 patří v současné době mezi nejvyhledávanější domy, dispozice domu nabízí velkolepé pojetí prostoru, v typovém provedení 3+kk získáte důmyslně řešené pokoje oddělené od obývací části technickou místností, chodbou, šatnou a koupelnou. Dům je tak rozdělen na klidovou a obývací zónu. PRESTIGE 99 si můžete upravit dle individuálních požadavků.

  

 

Chcete dispozici 4+kk včetně komory pro skladování potravin, samostatné WC a koupelnu se sprchovým koutem či vanou? Vše je zde možné a rádi Vám zpracujeme individuální úpravu dle požadavků a vhodně dům umístíme dle orientace vůči světovým stranám. V provedení na klíč najdete v ceně i podlahové vytápění , dům je včetně základů a určený k okamžitému nastěhování

 

Cena: 4+kk - 2.510.000

Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně. Součásti standardu je i podlahové vytápění.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes