Chcete v létě sekat trávník u nového domu? S Prefab Homes můžete!

Prefab Homes
19.02.2019

Máte pozemek, představy o svém novém domě a chtěli byste co nejdříve stavět? Vyberte si nějaký z typových domů, které jsme v Prefab Homes navrhli tak, aby byly dispozičně příjemné a zároveň moderní a cenově zajímavé. V projekční kanceláři s vámi projdeme různé změny typového domu tak, aby vám plně vyhovoval. Pokud si však nevyberete žádný z našich domů, nebo už máte projekt vytvořený, nevadí, s námi můžete postavit i podle vašeho vlastního návrhu domu.

Realizace do 4 měsíců

Naše firma se pyšní rychlostí realizace výstavby domu na klíč. Pečlivě si střežíme naše knowhow a díky tomu dokážeme pokrýt i současnou silnou poptávku. Ve chvíli, kdy má náš zákazník stavební povolení (ohlášku), můžeme zhruba do 7 týdnů zahájit montáž domu. Celková doba výstavby našich domů se pohybuje v rozmezí 12 až 16 týdnů, podle velikosti domu.

Chtěli byste si už toto léto užívat na terase nebo zahradě u svého domu? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

Jakožto celorepubliková firma klademe důraz na celkové fungování společnosti a jsme schopni vám zaručit dodržení termínů, kvalitu i rychlý servis.
Všechny novinky
Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně. Součásti standardu je i podlahové vytápění.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes

Individuální řešení domů

Prefab Homes
Úprava dispozice typových domů
U typových domů, můžete takřka libovolně upravit dispozici domu. Mnoho klientských změn je ZDARMA jako například přesouvání oken, dveří, příček či zrcadlení domu. Do typových domů můžete přidat prvky nebo odebrat ze standardu. Potřebujete například rozdělit velký prostor na dva menší nebo dva pokoje spojit v jeden a vytvořit šatnu, vše je umožněno. Změny se nemusí týkat pouze vnitřních prvků, ale také celkové velikosti půdorysných rozměrů. Dům můžete zvětšit či zmenšit oproti typovému provedení a dokonce měnit i tvar střechy. Typové studie vždy upravujeme podle konkrétních potřeb každého klienta s ohledem na umístění domu na pozemku. Díky takovým změnám si skutečně vytváříte individuální řešení šité na míru každého z nás
Prefab Homes
Vlastní návrh domu
Máte vlastní představu či návrh, zaujal vás v katalogu nebo na internetu nějaký dům? Zašlete nám jej a naše projekční kancelář po vzájemné konzultaci potřeb a požadavků vám zpracuje studii domu s přesnou cenou včetně všech doplňků, které požadujete. V současné době naleznete řadu různých dispozic , které mohou zdánlivě působit zajímavě, avšak při zpracování projektu zjistíte, že např. velikost zádveří je nedostačující, v pokoji nemáte kde umístit šatní skříně, mnohdy chybí úložné prostory nebo si nedokážete poradit jak vhodně umístit sedací soupravu s obývací stěnou. Rádi vám zpracujeme vaši studii domu vycházející z našeho konstrukčního řešení a doplníme užitečné prvky, které oceníte.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes