Doplňte svůj dům o krb! Vytvoříte v něm jedinečnou atmosféru.

Prefab Homes
12.02.2019

V dřívějších dobách byl oheň součástí každého obydlí. Dával lidem teplo a umožňoval jim přípravu jídla. Dnes už sice oheň doma nepotřebujeme, ale stále nás láká, vzbuzuje v nás pocit bezpečí, pohody, dodává domu jedinečnou atmosféru.

Krbová vložka nebo krbová kamna jsou stále v kurzu a skvěle doplní i moderní bydlení. Krby s otevřeným ohništěm naopak do dřevostavby nedoporučujeme. Je na ně sice krásný pohled, avšak jejich účinnost je nízká. Ohřejete se při nich, jen když budete sedět těsně před ohništěm, otevřený krb předává do vzduchu tepla jen minimálně a spálí přitom hodně dřeva. Otevřený krb je i dost nepraktický, člověk musí oheň neustále hlídat kvůli vysokému riziku požáru. U krbové vložky či krbových kamen toto nehrozí.

Krbová vložka nebo kamna?
Krbová vložka vyžaduje obestavbu a může na první pohled vypadat jako otevřený krb, oheň je však schovaný za sklem. Krbová kamna nevyžadují téměř žádné stavební práce a většinou nezaberou tolik místa jako krbová vložka, výhodou je i to, že teplo sálá skoro z celého povrchu kamen. Je jen na vás, kterou variantu si vyberete.

Vyberte si nějaký z našich domů, nebo si od nás nechejte zrealizovat svůj individuální návrh domu a přidejte do projektu komín a krb. Jistě nebudete v zimě litovat.
Všechny novinky
Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně. Součásti standardu je i podlahové vytápění.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes

Individuální řešení domů

Prefab Homes
Úprava dispozice typových domů
U typových domů, můžete takřka libovolně upravit dispozici domu. Mnoho klientských změn je ZDARMA jako například přesouvání oken, dveří, příček či zrcadlení domu. Do typových domů můžete přidat prvky nebo odebrat ze standardu. Potřebujete například rozdělit velký prostor na dva menší nebo dva pokoje spojit v jeden a vytvořit šatnu, vše je umožněno. Změny se nemusí týkat pouze vnitřních prvků, ale také celkové velikosti půdorysných rozměrů. Dům můžete zvětšit či zmenšit oproti typovému provedení a dokonce měnit i tvar střechy. Typové studie vždy upravujeme podle konkrétních potřeb každého klienta s ohledem na umístění domu na pozemku. Díky takovým změnám si skutečně vytváříte individuální řešení šité na míru každého z nás
Prefab Homes
Vlastní návrh domu
Máte vlastní představu či návrh, zaujal vás v katalogu nebo na internetu nějaký dům? Zašlete nám jej a naše projekční kancelář po vzájemné konzultaci potřeb a požadavků vám zpracuje studii domu s přesnou cenou včetně všech doplňků, které požadujete. V současné době naleznete řadu různých dispozic , které mohou zdánlivě působit zajímavě, avšak při zpracování projektu zjistíte, že např. velikost zádveří je nedostačující, v pokoji nemáte kde umístit šatní skříně, mnohdy chybí úložné prostory nebo si nedokážete poradit jak vhodně umístit sedací soupravu s obývací stěnou. Rádi vám zpracujeme vaši studii domu vycházející z našeho konstrukčního řešení a doplníme užitečné prvky, které oceníte.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes