Často kladené otázky

Dá se u vás objednat tištěný katalog?

Tištěné katalogy nenabízíme, u nás naleznete zcela individuální přístup spočívající v telefonické nebo osobní komunikaci se zaškoleným personálem na téma vašeho vysněného domu - typ domu, dispozice, doplňky apod. Následně Vám předložíme nabídku nejen typových domů, odpovídající Vaší představě a také různé návrhy úprav.

Dočetl jsem se, že dům je na zemních vrutech. Co si mám pod tímto představit a jak je řešena skladba podlah?

Naše domy lze stavět jak na standardních základových deskách (ztracené bednění, betonová deska), tak na zemních vrutech. Vrut je šroub navrtaný do země, o délce od 160cm do 5metrů, v závislosti na terénu a podloží. Nosnost jednoho vrutu je 5tun, životnost se uvádí kolem 140let. Počet vrutů závisí na typu domu, běžně kolem 24 vrutů na dům. Na takovémto vrutovém založení se udělá nosný skelet podlahy, který následně drží stavbu pár centimetrů nad zemí a na tomto skeletu se vytvoří ze SIP panelu nosná část podlahy. Tento způsob výstavby základů má několik výhod: Díky suchému procesu jsme schopni stavět i v zimě, kdy výroba základů na pozemku trvá přibližně 4dny. Tepelná izolace i izolace proti vlhkosti vychází v tomto případě, kdy se dům nedotýká země, příznivěji. Jelikož je celý dům obestavěn soklem a podlaha sama o sobě je zateplená, tak nedochází k promrzání.

Zaujali mě Vaše domy. Je možné podrobnější informace k ceně? Zajímá mě zda-li je cena už kompletní se vším všudy.

U každého domu na stránkách je takzvaný rozsah dodávky, ve kterém je vidět, co je v ceně zahrnuto. Pro představu si lze představit, že cena domu na kíč obsahuje: vrutové základy, vnější izolaci včetně omítky, krov se střešní krytinou, trojskla okna, vstupní i vnitřní dveře, podlahy (plovoucí podlaha, dlažba), obklady, sanita (wc, vana/sprchový kout), zdroj vytápění a další prvky. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku, projekt pro stavební úřad + PENB a požární zprávu (35.000 Kč bez závislosti na složitosti domu) a dopravu (v závislosti na domě od 20 do 75 tisíc) korun.

Byla by možná prohlídka některého z domů, které jste realizovali?

Ano, u některých klientů je domluva, že se lze na dům podívat s klienty, nicméně abychom nechodili s každým klientem na prohlídku, tak tohoto využíváme pouze v případě vážných klientů. Vážným klientem je ten, kdo již má stavební parcelu, ví přibližně jaký dům chce stavět, prošel si s námi rozsah dodávky a další věci a chce si prohlédnout kvalitu provedení a další upřesňující věci.

Právě Stavíme

Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně. Součásti standardu je i podlahové vytápění.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes