Prefab Homes

Lounge 72

Prefab Homes Dispozice 2+kk
Prefab Homes Rozměry 12 x 6
Prefab Homes Plocha zastavěná 72
Prefab Homes Plocha užitná 57
Prefab Homes Doba realizace 12 týdnů
Měsíčně od 5 563 Kč
Cena 1 690 000 Kč

Popis domu Lounge 72

Moderní prostorný dům ve standardu řešen o dispozici 2+kk o užitné ploše 57m² s velkou šatnou, prostorným obývacím pokojem spojeným s kuchyňským koutem a s koupelnou vybavenou vanou či velkým bezvaničkovým sprchovým koutem. Tento typový dům lze i o 10m² zvětšit a rozšířit ho na dispozici 3+kk.

Rozsah dodávky

Interiér
Exteriér
Okna a dveře
Základy
V rozsahu dodávky není

Individuální řešení domů

Prefab Homes Úprava dispozice typových domů
Typovou studii vám upravíme dle vašich potřeb, posuny oken dveří příček jsou zdarma. Dům můžete zvětšit nebo zmenšit stejně tak i měnit typ střechy či cokoliv přidat nebo odebrat. Z typových domů si vytvoříte individuální řešení šité na míru právě pro vás.
Prefab Homes Vlastní návrh domu
Máte vlastní návrh nebo vás zaujal jiný dům? Pošlete nám jej, naše projekční kancelář vám zpracuje studii domu včetně přesné kalkulace, poskytne zdarma konzultaci a případně doporučí vhodné prvky na doplnění.

Legenda a půdorysy

101 - Zádveří 4.36 m2
102 - Koupelna, wc 5.89 m2
103 - Technická místnost 1.48 m2
104 - Obývací pokoj + kuchyně 31.52 m2
105 - Pokoj 9.79 m2
106 - Šatna 4.14 m2

Varianty domu Lounge 72

Zvětšená varianta: dispozice 3+kk
Zvětšený dům Lounge 72 o 10m² do dispozice 3+kk cenově vychází na 1.690.000 Kč (včetně DPH ve standardu na klíč dle rozsahu dodávky Lounge 72).

Prefab Homes Dispozice 3+kk
Prefab Homes Rozměry 12,5m x 8m
Prefab Homes Plocha zastavěná 82
Prefab Homes Plocha užitná 67
Prefab Homes Číslo varianty 1

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

na telefonu 703 332 297 nebo prostřednictvím formuláře:

Potvrzením "odeslat" souhlasím se:
zpracováním osobních údajů


Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes

Individuální řešení domů

Prefab Homes
Úprava dispozice typových domů
U typových domů, můžete takřka libovolně upravit dispozici domu. Mnoho klientských změn je ZDARMA jako například přesouvání oken, dveří, příček či zrcadlení domu. Do typových domů můžete přidat prvky nebo odebrat ze standardu. Potřebujete například rozdělit velký prostor na dva menší nebo dva pokoje spojit v jeden a vytvořit šatnu, vše je umožněno. Změny se nemusí týkat pouze vnitřních prvků, ale také celkové velikosti půdorysných rozměrů. Dům můžete zvětšit či zmenšit oproti typovému provedení a dokonce měnit i tvar střechy. Typové studie vždy upravujeme podle konkrétních potřeb každého klienta s ohledem na umístění domu na pozemku. Díky takovým změnám si skutečně vytváříte individuální řešení šité na míru každého z nás
Prefab Homes
Vlastní návrh domu
Máte vlastní představu či návrh, zaujal vás v katalogu nebo na internetu nějaký dům? Zašlete nám jej a naše projekční kancelář po vzájemné konzultaci potřeb a požadavků vám zpracuje studii domu s přesnou cenou včetně všech doplňků, které požadujete. V současné době naleznete řadu různých dispozic , které mohou zdánlivě působit zajímavě, avšak při zpracování projektu zjistíte, že např. velikost zádveří je nedostačující, v pokoji nemáte kde umístit šatní skříně, mnohdy chybí úložné prostory nebo si nedokážete poradit jak vhodně umístit sedací soupravu s obývací stěnou. Rádi vám zpracujeme vaši studii domu vycházející z našeho konstrukčního řešení a doplníme užitečné prvky, které oceníte.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes