Všechny domy
Prefab Homes

Lounge 30

Dům promyšlený do nejmenšího detailu, pohodlí a klid, příjemné bydlení i ideální odpočinek. Zdůrazňuje je klenutý strop s přírodními dřevěnými trámy.
Prefab Homes Dispozice 1+kk
Prefab Homes Rozměry 6,28 x 5,25 m
Prefab Homes Plocha zastavěná 33
Prefab Homes Plocha užitná 30
Prefab Homes Doba realizace 10 týdnů
Měsíčně od 2 403 Kč
Cena 730 000Kč
Cena domu na klíč
Včetně DPH a základů
Volejte na Prefab Homes 703 332 297 nebo nám napište:

Potvrzením "odeslat" souhlasím se:
zpracováním osobních údajů

Individuální řešení domů

Prefab Homes Úprava dispozice typových domů
Typovou studii vám upravíme dle vašich potřeb, posuny oken dveří příček jsou zdarma. Dům můžete zvětšit nebo zmenšit stejně tak i měnit typ střechy či cokoliv přidat nebo odebrat. Z typových domů si vytvoříte individuální řešení šité na míru právě pro vás.
Prefab Homes Vlastní návrh domu
Máte vlastní návrh nebo vás zaujal jiný dům? Pošlete nám jej, naše projekční kancelář vám zpracuje studii domu včetně přesné kalkulace, poskytne zdarma konzultaci a případně doporučí vhodné prvky na doplnění.

Legenda a půdorysy


Rozsah dodávky


Interiér 

 vnitřní stěny SIP panel se sádrokartonovým obkladem na rastru včetně tmelení a výmalby

 vnitřní dělící příčky se sádrokartonovým obkladem na rastru včetně tmelení a výmalby

 laminátová podlaha v obytných místnostech a na chodbě, v ostatních místnostech dlažba, (cena laminátové plovoucí podlahy 500,- bez DPH)

 obklady v koupelnách a na WC do výše dveří (cena obladu a dlažby 330,- bez DPH)

 elektroinstalace od skříně domovního rozvaděče včetně dodávky domovního rozvaděče, v místnostech jsou zabudovány zásuvky a vypínače bílé barvy,

 ventilátor s hygrostatem v místnostech s vanou nebo sprchou,

 instalace slaboproudu - zvonek od domovních dveří, 1 zásuvka pro kabelové připojení TV včetně kabelového rozvodu v domě,

 sanitární vybavení - umyvadlo ze sanitární keramiky v bílé barvě se směšovací pákovou baterií, umývátko ze sanitární keramiky v bílé barvě se směšovací pákovou baterií, vana s pákovou baterií a se sprchovou hadicí a růžicí, sprchový kout včetně baterie se sprchovou hadicí a růžicí, WC stacionární (vše dle typové dokumentace konkrétního domu)

 přípojka pro pračku

 přípojka pro myčku

 elektricky vyhřívaný zásobník TUV o objemu 80 l,

 elektrické podlahové vytápění včetně chytrého systému ovládání

 malířské práce - stěny upraveny dle stupně kvality povrchu Q2, bílá malba, dřevěný palubkový podhled

 kuchyňské přípojky vody, odpady a elektro v rozsahu dle autorizované projektové dokumentace,

 rozvody vody a kanalizace z plastových trubek

Exteriér

 obvodové stěny SIP panel s vnitřní izolací a vnějším dřevěným palubkovým obkladem na rastru

 střešní plášť SIP panel  s palubkovým obkladem

 krytina - asfaltové modifikované pásy včetně doplňků

 vnější dřevěné díly natřené lazurovou barvou dle vzorníku (vaznice, krokve, nosníky, střešní podhledy, dřevěný fasádní obklad),

 okapy a svody plastové

 

Okna a dveře

 okna a terasové dveře vyrobené ze 6-ti komorových PVC profilů v bílé barvě s izolačním trojsklem, součinitel prostupu tepla celého okna Uw ≤ 1,0 W/(m2.K),

 vnitřní laminované dveře v provedení plné s obložkovou zárubní a protihlukovým průběžným gumovým těsněním,

 dveřní kování dvoudílné rozetové,

 vchodové domovní dveře v bílém provedení dle výběru se třemi závěsy, tříbodovým zámkem s bezpečnostními uzávěry,

 

Základy

 vrutové založení dle výkresu základů

 terasa - dřevěný palubkový rošt

 

V rozsahu dodávky není

 dopojení inženýrských sítí mezi hlavním řádem a zaústění do objektu
 projektová dokumentace
 doprava
 kuchyňská linka
 hromosvod

Podobné Projekty domů

Všechny domy

Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně. Součásti standardu je i podlahové vytápění.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes

Individuální řešení domů

Prefab Homes
Úprava dispozice typových domů
U typových domů, můžete takřka libovolně upravit dispozici domu. Mnoho klientských změn je ZDARMA jako například přesouvání oken, dveří, příček či zrcadlení domu. Do typových domů můžete přidat prvky nebo odebrat ze standardu. Potřebujete například rozdělit velký prostor na dva menší nebo dva pokoje spojit v jeden a vytvořit šatnu, vše je umožněno. Změny se nemusí týkat pouze vnitřních prvků, ale také celkové velikosti půdorysných rozměrů. Dům můžete zvětšit či zmenšit oproti typovému provedení a dokonce měnit i tvar střechy. Typové studie vždy upravujeme podle konkrétních potřeb každého klienta s ohledem na umístění domu na pozemku. Díky takovým změnám si skutečně vytváříte individuální řešení šité na míru každého z nás
Prefab Homes
Vlastní návrh domu
Máte vlastní představu či návrh, zaujal vás v katalogu nebo na internetu nějaký dům? Zašlete nám jej a naše projekční kancelář po vzájemné konzultaci potřeb a požadavků vám zpracuje studii domu s přesnou cenou včetně všech doplňků, které požadujete. V současné době naleznete řadu různých dispozic , které mohou zdánlivě působit zajímavě, avšak při zpracování projektu zjistíte, že např. velikost zádveří je nedostačující, v pokoji nemáte kde umístit šatní skříně, mnohdy chybí úložné prostory nebo si nedokážete poradit jak vhodně umístit sedací soupravu s obývací stěnou. Rádi vám zpracujeme vaši studii domu vycházející z našeho konstrukčního řešení a doplníme užitečné prvky, které oceníte.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes