Prefab Homes

Lounge 107

Prefab Homes Dispozice 4+kk
Prefab Homes Rozměry 15,5 x 7,7
Prefab Homes Plocha zastavěná 120
Prefab Homes Plocha užitná 96
Prefab Homes Doba realizace 14 týdnů
Měsíčně od 8 855 Kč
Cena 2 690 000 Kč

Popis domu Lounge 107

Rodinný dům LOUNGE 107 je řešen o dispozici 4+kk a nabízí cca 100 m2 užitné plochy. Rozmístění pokojů je řešeno tak, že děti a rodiče se nebudou vzájemně rušit. Prostorná ložnice navíc disponuje i samostatnou šatnou. Dům je řešen jako bungalov se sedlovou střechou 30° sklon. Možné je řešit i s pultovou střechou.

Rozsah dodávky

Interiér
Exteriér
Okna a dveře
Základy
V rozsahu dodávky není

Individuální řešení domů

Prefab Homes Úprava dispozice typových domů
Typovou studii vám upravíme dle vašich potřeb, posuny oken dveří příček jsou zdarma. Dům můžete zvětšit nebo zmenšit stejně tak i měnit typ střechy či cokoliv přidat nebo odebrat. Z typových domů si vytvoříte individuální řešení šité na míru právě pro vás.
Prefab Homes Vlastní návrh domu
Máte vlastní návrh nebo vás zaujal jiný dům? Pošlete nám jej, naše projekční kancelář vám zpracuje studii domu včetně přesné kalkulace, poskytne zdarma konzultaci a případně doporučí vhodné prvky na doplnění.

Legenda a půdorysy

101 - Zádvěří 5.50 m2
102 - Tech. místnost 3.25 m2
103 - Chodba 7.37 m2
104 - Pokoj 11.63 m2
105 - Pokoj 11.63 m2
106 - Koupelna 4.13 m2
107 - Záchod 1.46 m2
108 - Obývací p. + kuchyň 28.30 m2
109 - Ložnice 14.73 m2
110 - Šatna 9.05 m2

Varianty domu Lounge 107

LOUNGE 107 - varianta 5+kk
Posunutím příčky v ložnici vznikla místo šatny ještě další místnost, která lze využít například jako pracovna, nebo další dětský pokoj. Z domu se tak stalo bydlení 5+kk.

Prefab Homes Dispozice 5+kk
Prefab Homes Rozměry 15,5 x 7,7
Prefab Homes Plocha zastavěná 120
Prefab Homes Plocha užitná 96
Prefab Homes Číslo varianty 1
Lounge 107 se dvěma koupelnami
Oproti typovému provedení je zde zvětšená ložnice na úkor původní šatny, která se zde změnila v samostatnou koupelnu s wc a sprchovým koutem pro ložnici.

Prefab Homes Dispozice 4+kk
Prefab Homes Rozměry 15,5x7,7
Prefab Homes Plocha zastavěná 120
Prefab Homes Plocha užitná 96,6
Prefab Homes Číslo varianty 2
Lounge 107 - změna dispozice
Dispozice domu je upravena tak, že došlo ke zvětšení jednoho z pokojů, přičemž velikost druhého pokoje zůstala stále příjemná. Koupelna s vanou je zde spojena s wc a druhá koupelna s wc a sprchovým koutem je oddělená pro rodiče, vstup do ní je z ložnice. Velikost domu zůstala zachována.

Prefab Homes Dispozice 4+kk
Prefab Homes Rozměry 15,5x7,7
Prefab Homes Plocha zastavěná 120
Prefab Homes Plocha užitná 97,7
Prefab Homes Číslo varianty 3
LOUNGE 107 - varianta 5+kk s větší technickou místností
Původní studie domu je zde upravena tak, aby vznikl dům o dispozici 5+kk. Místo původní šatny se věšel ještě jeden pokoj a navíc vznikl i prostor pro větší technickou místnost a koupelnu, kam se nyní pohodlně vejde jak sprchový kout, tak i vana. V domě je minimalizovaná chodba tak, aby ušetřené metry čtvereční mohly být využity na větší obytné místnosti.

Prefab Homes Dispozice 5+kk
Prefab Homes Rozměry 16x7,5
Prefab Homes Plocha zastavěná 120
Prefab Homes Plocha užitná 97,6
Prefab Homes Číslo varianty 4
Lounge 107 - velká koupelna
Původní studie domu je zde upravena tak, aby vznikl dům o dispozici 5+kk. Místo původní šatny se věšel ještě jeden pokoj a navíc vznikl i prostor pro větší technickou místnost a koupelnu, kam se nyní pohodlně vejde jak sprchový kout, tak i vana a navíc i dvě umyvadla. V domě je minimalizovaná chodba tak, aby ušetřené metry čtvereční mohly být využity na větší obytné místnosti.

Prefab Homes Dispozice 5+kk
Prefab Homes Rozměry 16x7,54
Prefab Homes Plocha zastavěná 120
Prefab Homes Plocha užitná 97,6
Prefab Homes Číslo varianty 5

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

na telefonu 703 332 297 nebo prostřednictvím formuláře:

Potvrzením "odeslat" souhlasím se:
zpracováním osobních údajů


Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes

Individuální řešení domů

Prefab Homes
Úprava dispozice typových domů
U typových domů, můžete takřka libovolně upravit dispozici domu. Mnoho klientských změn je ZDARMA jako například přesouvání oken, dveří, příček či zrcadlení domu. Do typových domů můžete přidat prvky nebo odebrat ze standardu. Potřebujete například rozdělit velký prostor na dva menší nebo dva pokoje spojit v jeden a vytvořit šatnu, vše je umožněno. Změny se nemusí týkat pouze vnitřních prvků, ale také celkové velikosti půdorysných rozměrů. Dům můžete zvětšit či zmenšit oproti typovému provedení a dokonce měnit i tvar střechy. Typové studie vždy upravujeme podle konkrétních potřeb každého klienta s ohledem na umístění domu na pozemku. Díky takovým změnám si skutečně vytváříte individuální řešení šité na míru každého z nás
Prefab Homes
Vlastní návrh domu
Máte vlastní představu či návrh, zaujal vás v katalogu nebo na internetu nějaký dům? Zašlete nám jej a naše projekční kancelář po vzájemné konzultaci potřeb a požadavků vám zpracuje studii domu s přesnou cenou včetně všech doplňků, které požadujete. V současné době naleznete řadu různých dispozic , které mohou zdánlivě působit zajímavě, avšak při zpracování projektu zjistíte, že např. velikost zádveří je nedostačující, v pokoji nemáte kde umístit šatní skříně, mnohdy chybí úložné prostory nebo si nedokážete poradit jak vhodně umístit sedací soupravu s obývací stěnou. Rádi vám zpracujeme vaši studii domu vycházející z našeho konstrukčního řešení a doplníme užitečné prvky, které oceníte.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes