Prefab Homes

Lounge 102

Prefab Homes Dispozice 4+kk
Prefab Homes Rozměry 14,7x6,87
Prefab Homes Plocha zastavěná 101
Prefab Homes Plocha užitná 89
Prefab Homes Doba realizace 14 týdnů
Měsíčně od 6 913 Kč
Cena 2 100 000 Kč

Popis domu Lounge 102

Rodinný dům LOUNGE 102 je v typovém provedení řešen s dispozicí 4kk, prostorným centrálním obývacím pokojem s velkou zastřešenou terasou. Dům je možné takřka libovolně upravovat jako např. posouvat okna, dveře, příčky, přidání či odebrání těchto prvků. Možné umístění vstupu z boční strany, rozšíření koupelny, přidání šatny či dokonce rozšíření obývacího pokoje na úkor terasy. Zkrátka si vytváříte vlastní dispozici domu. Dům je možné také libovolně prodloužit nebo rozšířit na požadovaný rozměr. Tam, kde není možné realizovat stavbu s pultovou střechou, je možné nadstandardně dům LOUNGE 102 řešit se sedlovou střechou.
Prefab Homes

Rozsah dodávky

Interiér
Exteriér
Okna a dveře
Základy
V rozsahu dodávky není

Individuální řešení domů

Prefab Homes Úprava dispozice typových domů
Typovou studii vám upravíme dle vašich potřeb, posuny oken dveří příček jsou zdarma. Dům můžete zvětšit nebo zmenšit stejně tak i měnit typ střechy či cokoliv přidat nebo odebrat. Z typových domů si vytvoříte individuální řešení šité na míru právě pro vás.
Prefab Homes Vlastní návrh domu
Máte vlastní návrh nebo vás zaujal jiný dům? Pošlete nám jej, naše projekční kancelář vám zpracuje studii domu včetně přesné kalkulace, poskytne zdarma konzultaci a případně doporučí vhodné prvky na doplnění.

Legenda a půdorysy

101-Zádveří 4.25 m²
103-Technická místnost 2.82 m²
102-Koupelna 4.79 m²
104-Ložnice 12.14 m²
105-Obývací pokoj + kuchyň 30.24 m²
106-Pokoj 1 11 m²
107-Pokoj 2 11 m²
108-Terasa 9.81 m²

Varianty domu Lounge 102

Lounge 102 zvětšený, bez výřezu
Upravená dispozice domu - dům je zvětšený a bez výřezu v původní obývací části.

Prefab Homes Dispozice 4+kk
Prefab Homes Rozměry 15 x 7,1 m
Prefab Homes Plocha zastavěná 106,5
Prefab Homes Plocha užitná 95
Prefab Homes Číslo varianty 1
Lounge 102 s garáží
Lounge 102 - zvětšený, se změněnou dispozicí a přilehlou garáží. Vchod do domu je zde ze stejné strany jako terasa.

Prefab Homes Dispozice 4+kk+G
Prefab Homes Rozměry 19,3 x 7,1 m
Prefab Homes Plocha zastavěná 137,5
Prefab Homes Plocha užitná 116
Prefab Homes Číslo varianty 2
Lounge 102 - jiná dispozice
Lounge 102 se zrcadlově otočenou dispozicí místností.

Prefab Homes Dispozice 4+kk
Prefab Homes Rozměry 15 x 7,2 m
Prefab Homes Plocha zastavěná 108
Prefab Homes Plocha užitná 96
Prefab Homes Číslo varianty 3
Varianta - zvětšená
Lounge 102 zvětšený na každou stranu. Výřez domu zde zůstal zachován.

Prefab Homes Dispozice 4+kk
Prefab Homes Rozměry 15,1x7,2
Prefab Homes Plocha zastavěná 108,72
Prefab Homes Plocha užitná 80
Prefab Homes Číslo varianty 4

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

na telefonu 703 332 297 nebo prostřednictvím formuláře:

Potvrzením "odeslat" souhlasím se:
zpracováním osobních údajů


Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně. Součásti standardu je i podlahové vytápění.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes

Individuální řešení domů

Prefab Homes
Úprava dispozice typových domů
U typových domů, můžete takřka libovolně upravit dispozici domu. Mnoho klientských změn je ZDARMA jako například přesouvání oken, dveří, příček či zrcadlení domu. Do typových domů můžete přidat prvky nebo odebrat ze standardu. Potřebujete například rozdělit velký prostor na dva menší nebo dva pokoje spojit v jeden a vytvořit šatnu, vše je umožněno. Změny se nemusí týkat pouze vnitřních prvků, ale také celkové velikosti půdorysných rozměrů. Dům můžete zvětšit či zmenšit oproti typovému provedení a dokonce měnit i tvar střechy. Typové studie vždy upravujeme podle konkrétních potřeb každého klienta s ohledem na umístění domu na pozemku. Díky takovým změnám si skutečně vytváříte individuální řešení šité na míru každého z nás
Prefab Homes
Vlastní návrh domu
Máte vlastní představu či návrh, zaujal vás v katalogu nebo na internetu nějaký dům? Zašlete nám jej a naše projekční kancelář po vzájemné konzultaci potřeb a požadavků vám zpracuje studii domu s přesnou cenou včetně všech doplňků, které požadujete. V současné době naleznete řadu různých dispozic , které mohou zdánlivě působit zajímavě, avšak při zpracování projektu zjistíte, že např. velikost zádveří je nedostačující, v pokoji nemáte kde umístit šatní skříně, mnohdy chybí úložné prostory nebo si nedokážete poradit jak vhodně umístit sedací soupravu s obývací stěnou. Rádi vám zpracujeme vaši studii domu vycházející z našeho konstrukčního řešení a doplníme užitečné prvky, které oceníte.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes